Specjalista ds. spedycji / Spedytor

Cena : Proszę o kontakt

Opis stanowiska:

-rozwój spedycji krajowej lub międzynarodowej,

-budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami i przewoźnikami,

-wypełnianie postanowień kontraktowych,

-nadzór nad samochodami i ładunkami,

-współpraca z kierowcami oraz podwykonawcami,

-stała optymalizacja kosztów operacyjnych,

-administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,

-rozliczanie zleceń spedycyjnych.

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie,

-mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach w obszarze transportu lub spedycji,

-dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,

-umiejętności analityczne,

-umiejętności koordynowania wielu zadań,

-samodzielność oraz szybkie działanie.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie oraz motywacyjny system premiowy,

-pracę dynamiczną i pełną wyzwań,

-możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z ścieżką kariery,

-możliwość realizacji własnych pomysłów,

-niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy),

-pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki),

-pracowniczy program emerytalny (PPE).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając na maila: praca@colian.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Przesłanie do Colian Logistic Sp. z o. o. dalej Administrator danych, danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Tagi• spedycja Wykroty