Bolesławiec Adres : Proszę Wybrać... , Kamila Klaver Cena : Proszę o kontakt 570901414 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Pracownik szklarniowy - pomidory od zaraz Holandia

Pracownik szklarni – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:

PRACOWNIK szklarni z pomidorami - praca w okolicach De Lier

Zakres obowiązków:

- zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych

- podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie  !!

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy

Warunki:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem SZKLARNIA Z POMIDORAMI - oddzwonię do Ciebie.

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Numer ogłoszenia : 12139
Liczba odsłon: 4, dzisiaj0
Strona www: https://www.klaverteam.com/

Tagi• praca od zaraz Holandia